Shitet apartament 2+1,101m2,Casa Italia,65400Euro!

65,400 €
 • 22101 m
Titulli
Shitet apartament 2+1,101m2,Casa Italia,65400Euro!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
101 m
Numri i Kateve
8
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1019
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e tetë dhe disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në një kompleks me punime mjaft cilësore.
Sipërfaqja 100.6 m2, në proçes hipotekimi.
Çmimi 650 Euro/m2, në total 65.390 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Pavarsia”, mbrapa Casa Italia.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 34
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni