Shitet Apartament 2+1, 101m2,Rr'Jordan Misja"

95,000 €
 • 22101 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1, 101m2,Rr'Jordan Misja"
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
101 m
Numri i Kateve
3
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
703
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e tretë në një zonë shumë të mirë të Tiranës,
Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, korridori, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon si dhe dy tualete.
Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Sipërfaqja 101 m2
Çmimi 940 Euro/m2, në total 95.000 Euro.
Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Jordan Misja”
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 368
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni