Shitet apartament 2+1,101m2,Zogu i Zi,110000 Euro!

110,000 €
 • 21101 m
Titulli
Shitet apartament 2+1,101m2,Zogu i Zi,110000 Euro!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
101 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1031
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Dyer & Dritare Alumini
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallat ekzistues.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një sallon ndenjie të bollshëm, dhe një tualet.
Apartamenti gjendet në pozicion shumë të mirë, dhe është përshtatur jo vetëm për banim por edhe si ambient biznesi pasi salloni dhe dhomat e gjumit janë me tavane të varura me spote dhe ndriçim.
Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Sipërfaqja 101 m2.
Çmimi 1.089 Euro/m2, në total 110.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Muhamet Gjollesha”, Zogu i Zi.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 88
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni