Shitet Apartament 2+1, 102 m2, 65000 E, Fresku

65,000 €
 • 21102 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1, 102 m2, 65000 E, Fresku
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
102 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
989
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë, të një pallati të ri. Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, korridor, dhe një tualet.
Apartamenti është totalisht i restauruar dhe shitet totalisht i mobiluar.
Apartamenti ka organizim shumë të rregullt dhe orientim Lindje, cka bën të jetë i ndricuar natyralisht.
Sipërfaqja e apartamentit është 108 m2, në proçes hipotekimi.
Cmimi 600 Euro/m2, total 65.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga e Dajtit, Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 47
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni