Shitet Apartament 2+1,103m2,Jordan Misja,108000 E

108,000 €
 • 22103 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1,103m2,Jordan Misja,108000 E
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
103 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1004
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, në një ndër komplekset më të sigurt e me punime shumë cilësore. Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon si dhe dy tualete (një prej tyre funksionon si magazinë).
Apartamenti ka orientim nga Jugu dhe shitet i mobiluar.
Ka një sipërfaqe prej 103m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 1050 Euro/m2, total 108000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Jordan Misja"
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 290
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni