Shitet Apartament 2+1, 104m2, Ali Demi, 800 E/m2!

83,200 €
 • 21104 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1, 104m2, Ali Demi, 800 E/m2!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
104 m
Numri i Kateve
5
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
932
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet ne katin e pestë, në zonën Ali Demit.
Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet.
Apartamenti ka orientim Jug-Lindje.
Punimet janë cilësore me sistem kapot, sistem ngrohje, paisje inkaso, dhe dritare plastike me dopio xham.
Apartamenti sapo ka përfunduar dhe është në proces hipotekimi.
Sipërfaqja 104 m2.
Çmimi 800 Euro/m2, total 83200 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Ali Demi”.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 173
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni