Shitet apartament 2+1,106m2,80000 E,Laprakë!

80,000 €
 • 22106 m
Titulli
Shitet apartament 2+1,106m2,80000 E,Laprakë!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
106 m
Numri i Kateve
5
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1068
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e pestë, vendosur në zonën e Laprakës.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie i veçantë, dy ballkone, depo dhe 2 tualete.
Apartamenti disponon Certifikatë Pronësie.
Sipërfaqja 106 m2.
Çmimi 754 Euro/m2, në total 80.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Dritan Hoxha”, Laprakë.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 51
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni