Shitet Apartament 2+1, 107 m2, 61000 Euro,Fresku!

61,000 €
 • 22107 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1, 107 m2, 61000 Euro,Fresku!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
107 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1023
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë, vendosur në zonën e Freskut.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, një ballkon dhe dy tualete.
Orientimi i apartamentit është nga Perëndimi.
Sipërfaqja 107 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor .
Çmimi 570 Euro/m2, total 61.000 Euro.

Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Shefqet Kuka",Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 148
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni