Shitet Apartament 2+1, 108m2,Kodra e Diellit!

93,000 €
 • 22108 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1, 108m2,Kodra e Diellit!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
108 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
867
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë, të një pallati të ri. Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie me ballkon, korridor si dhe dy tualete.
Apartamenti ka organizim shumë të rregullt dhe është i vendosur në një objekt të ri.
Ka orientim Lindje-Perëndim.
Apartamenti është me dokumenta të rregullta pronësie dhe ka një sipërfaqe prej 108 m2.
Në çmim është përfshirë 1 post garazhi
Cmimi në total 93.000 Euro, i diskutueshëm
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Rrapo Hekali”, Kodra e Diellit.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 202
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni