Shitet Apartament 2+1,117m2, Liqeni i Thatë!

100,000 €
 • 32117 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1,117m2, Liqeni i Thatë!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
3
Banjo
2
Metër Katror
117 m
Numri i Kateve
3
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
769
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e tretë, në një zonë shum të qetë të Tiranës, në një pallat të mirëorganizuar dhe me orientim shumë favorshëm, Jug-Lindje.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, ballkon, dy tualete dhe shitet totalisht i mobiluar .
Sipërfaqja 116.81 m2.
Në process hipotekimi.

Çmimi 856 Euro/m2, në total 100.000 Euro, i diskutueshëm.

Nr.Kont:+355696888810/+35542255508.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Ullishtes”, Liqeni i Thatë.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 227
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni