Shitet Apartament 2+1, 1250E/m2, Qendër të Tiranës

140,562 €
 • 31112 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1, 1250E/m2, Qendër të Tiranës
Pronë
Në Shitje
Dhoma
3
Banjo
1
Metër Katror
112 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
748
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e katërt banim, në një pallat të ri,. Disponon 1 sallon të bollshëm, 2 ballkone, 1 korridor, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti ka organizim të rregullt si dhe orientim në pjesën më të madhe nga jugu.
Ndodhet shumë pranë qendrës së Tiranës.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 112.45 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi për 1.250 Euro/m2, në total 140.562 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+35542255508.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga“Bardhok Biba”, Qendër .
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 270
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni