Shitet apartament 2+1!

106,000 €
 • 31106 m
Titulli
Shitet apartament 2+1!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
3
Banjo
1
Metër Katror
106 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
457
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të ndërtimit, dhe përbëhet nga 2 (dy) dhoma gjumi +2 (dy)ballkone, 1(një) sallon, ambient gatimi të veçantë, si dhe 2(dy) tualete.
Sipërfaqja 106 m2, dhe apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Apartamenti është i pajisur me dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi 1.000 Euro/m2, total 106.000 Euro/m2.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
“Rruga e Dibrës”, tek Medreseja.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 302
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni