Shitet Apartament 2+1,67m2,68000 Euro,Harry Fultz,

68,000 €
 • 2167 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1,67m2,68000 Euro,Harry Fultz,
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
67 m
Numri i Kateve
5
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1048
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e pestë, të një pallati ekzistues. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon, depo dhe 1 tualet.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, e cila të mundëson facilitetet e nevojshme dhe shumë pranë qendrës.
Spërfaqja 67 m2 neto, me dokumenta të rregullta pronësie..
Çmimi 1015 Euro/m2, në total 68.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Asim Vokshi”,përballë Harry Fultz..
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 83
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni