Shitet Apartament 2+1,96m2,Fresku,55000 Euro

55,000 €
 • 2196 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1,96m2,Fresku,55000 Euro
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
96 m
Numri i Kateve
6
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1006
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, të një pallati të ri.
Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, korridor, ballkon si dhe një tualet.
Apartamenti ka organizim shumë të rregullt dhe me orientim Perëndim, cka bën të jetë i ndricuar natyralisht.
Sipërfaqja e apartamentit është 96 m2, në proçes hipotekimi.
Cmimi 572 Euro/m2, total 55.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga e Dajtit, Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 52
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni