Shitet Apartament 2+1,97m2,85000 E,Jordan Misja!

85,000 €
 • 2297 m
Titulli
Shitet Apartament 2+1,97m2,85000 E,Jordan Misja!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
97 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1030
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, me punime shumë cilësore.
Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon si dhe dy tualete
Apartamenti është i ri ka një sipërfaqe prej 97 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 875 E/m2, total 85.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Jordan Misja”.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 74
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni