Shitet apartament 2+1,98 m²,800 Euro/m2,Liq.Thatë

78,000 €
 • 2198 m
Titulli
Shitet apartament 2+1,98 m²,800 Euro/m2,Liq.Thatë
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
98 m
Numri i Kateve
5
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
925
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e pestë , në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Ai disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Orientimi i apartamentit është Lindje-Perëndim.
Ka një sipërfaqe prej 97.6 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 800 Euro/m2, në total 78.080 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 193
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni