Shitet Garsoniere, 38m2,23000 Euro, Fresku!

23,000 €
 • 1138 m
Titulli
Shitet Garsoniere, 38m2,23000 Euro, Fresku!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
38 m
Numri i Kateve
5
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1027
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kalorifer Ngrohje
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e pestë ( jo i fundit). Ambienti është i kompletuar me dhomë gjumi , kuzhinë gatimi, korridor dhe tualeti. Është totalisht e restauruar dhe ka orientim Jug Perëndim.
Sipërfaqja 38 m2, me certifikatë pronësie.
Cmimi 605 E/m2, total 23.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga e Dajtit, Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 74
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni