Shitet Papafingo 2+1,122m2,Kodra e Diellit!

97,000 €
 • 22122 m
Titulli
Shitet Papafingo 2+1,122m2,Kodra e Diellit!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
122 m
Numri i Kateve
6
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
784
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, të një pallati të ri.
Ai përbëhet nga sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete dhe një korridor. Apartamenti ka organizim shumë të rregullt dhe është i vendosur në një kompleks shumë të sigurt dhe të mirëorganizuar.
Sipërfaqja 122 m2
Apartamenti është në proces hipotekimi.
Cmimi 795 Euro/m2, në total 97.000 euro.
Nr.Kont:+3556968888810/+35542255508.

Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Bill Klinton”, Kodra e Diellit.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 206
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni