Shitet Papafingo 2+1, Fresku, 90m2,mobiluar,59000E

59,000 €
 • 2190 m
Titulli
Shitet Papafingo 2+1, Fresku, 90m2,mobiluar,59000E
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
90 m
Numri i Kateve
5
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1029
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Kalorifer Ngrohje
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e pestë, vendosur në zonën e Freskut.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, një ballkon dhe një tualet.
Orientimi i apartamentit është nga Jug-Lindje.
Apartamenti është totalisht i restauruar me sistem ngrohje qendror dhe punime shumë cilësore.
Shitet totalisht i mobiluar.
Sipërfaqja 90 m2, në proçes hipotekimi.
Çmimi 655 Euro/m2, total 59.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga e Dajtit, Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 93
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni