Shitet Papafingo 3+1,141m2, Kodra e Diellit!

112,800 €
 • 32141 m
Titulli
Shitet Papafingo 3+1,141m2, Kodra e Diellit!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
3
Banjo
2
Metër Katror
141 m
Numri i Kateve
6
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
788
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashtë të një pallati të ri.
Ai përbëhet nga tre dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.
Apartamenti ka organizim shumë të rregullt. Orientim është nga Jugu, gjë që e bën të jetë i ekspozuar ndaj dielli në pjesën me të madhe të ditës.
Apartamenti ka dokumentacion të rregullt hipotekorë dhe ka një sipërfaqe prej 141m2.
Cmimi 800 Euro për/m2, në total 112.800 euro.

Nr.Kont:+355696888810/+35542255508.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Bill Klinton”, Kodra e Diellit.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 197
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni