Shitet Papafingo 4+1, mobiluar, 550E/m2, Fresku!

95,000 €
 • 42172 m
Titulli
Shitet Papafingo 4+1, mobiluar, 550E/m2, Fresku!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
4
Banjo
2
Metër Katror
172 m
Numri i Kateve
8
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
852
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri. Ai përbëhet nga katër dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shitet totalisht i mobiluar..
Sipërfaqe totale e apartamentit 172 m2.
Apartamenti disponon certifikatë pronësie.
Cmimi 552 Euro/m2, total 95000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 295
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni