Shitet Shtepi Private ne Kamez, 70000 Euro

70,000 €
 • 31100 m
Titulli
Shitet Shtepi Private ne Kamez, 70000 Euro
Pronë
Në Shitje
Dhoma
3
Banjo
1
Metër Katror
100 m
Numri i Kateve
1
Vit Ndërtimi
2002
Sipërfaqe Toke
230 m
Garazhd
Po
Nr. Njoftimi [ID]
1169
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
Përshkrimi
Doni shtepi qe ti rezistoj termeteve???
shitet shtepi private 1 kat me kollona b/a, ne Kamez.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe 130 m oborr, me peme te ndryshme frutore. e restauruar sefundmi, ndertim i vitit 2002. shitet e mobiluar ashtu sic eshte. themele te forta per te pakten tre kate
telefononi
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Kodi Postar
1000
Adresa
Rruga Asllan Kurpali, Kamez, Tirane
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
Seller Thumbnail
  • Shikime: 33
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni