Truall prej 14000 m2 ne Fier

1,700 € / Në muaj
Nr. Njoftimi [ID]
1013
Titulli
Truall prej 14000 m2 ne Fier
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Sipërfaqe Toke
14000 m
Postuar
16.05.2019
Informacion Shtesë
Përshkrimi
100 metra siper ktheses patos, 14000 m2, buze rruge, e shtruar me cakull dhe e rrethuar totalisht me mur ndares, e favorshme per ndertimin e objekteve per biznese, parkim mjetesh, me dokumenta te rregullta.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
Adresa
100 metra siper ktheses patos
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 82
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni