Lenovo T420, I5,8G RAM,320G HDD,CD/DVD

170 €
Titulli
Lenovo T420, I5,8G RAM,320G HDD,CD/DVD
Gjëndja
E Përdorur
Garancia
1 muaj
Postuar
13.04.2019
Nr. Njoftimi [ID]
996
Përshkrimi
Shitet(edhe nderrohet me tablet) pasi eshte nuk perdoret.(kam dy laptope te tjere). Eshte shume i shpejte, i forte solid, praktik. Nuk ka kamera.Programe: Windows 7 Pro e licensuar, Office 2016, Adobe dhe komponente te tjere si: Photoshop, InDesign, Adobe Illustrator. Keto jane te dhenat:
14-inch anti-glare 900p display (1600×900 resolution, 320 nits brightness)
Windows 7 Professional 64-bit
Intel Core i5-2520M dual-core processor (2.5GHz, up to 3.2GHz Turbo Boost, 3MB cache, 35W TDP)
Intel QM67 chipset
Nvidia NVS 4200M 1GB dedicated graphics card
Automatically switchable to integrated Intel HD graphics via Nvidia Optimus graphics-switching technology
8GB DDR3-1333 RAM (1x 4GB; supports up to 8GB – 2x 4GB)
320GB 7200RPM Hitachi hard drive (HTS725050A9A364)
Intel Centrino Advanced-N 6205 wireless card
No internal Bluetooth
Integrated 720p HD webcam
Modular DVD burner
One-year limited warranty
9-cell battery (11.1V, 94Wh, 8.4Ah)
Weight: 5.34 lbs. w/ 9-cell battery (4.84 w/ 6-cell)
Dimensions: 13.4 x 9.05 x 1.18~1.20 inches.
Starting price: $849 (cmimi origjinal)
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 81
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni