2 ekrane 19.5 inch EIZO Pro per PC

70 €
Titulli
2 ekrane 19.5 inch EIZO Pro per PC
Gjëndja
E Përdorur
Garancia
1 muaj
Postuar
13.04.2019
Nr. Njoftimi [ID]
997
Përshkrimi
Ekranet jane ne gjendje shume te mire. Te favorshem per syte. Te ndare jane 6000 lek sejcili dhe 12000 sebashku. Takimet pas ores 18.00
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 139
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni