Apple iPhone XS 64GB € 400 iPhone XS Max 64gb €430

400 €
Titulli
Apple iPhone XS 64GB € 400 iPhone XS Max 64gb €430
Gjëndja
E Re
Garancia
12 muaj
Postuar
27.10.2019
Nr. Njoftimi [ID]
1089
Përshkrimi
Na dërgoni me email ose telefononi nëse jeni të interesuar të blini nga ne.

Email: sclsaleslimited@gmail.com

Email: sclsaleslimited@hotmail.com

Telefononi ☎ +27661104268

Kontaktoni bisedën WhatsApp +27661104268


Apple iPhone Xs 64 GB 400 €

Apple iPhone Xs 256GB 430 €

Apple iPhone Xs 512GB 450 €


Apple iPhone Xs Max 64GB 430 €

Apple iPhone Xs Max 256GB 480 €
 
Apple iPhone Xs Max 512GB 520 €


Apple iPhone XR 64GB 340 €

Apple iPhone XR 128GB 370 €

Apple iPhone XR 256GB 400 €


Apple iPhone X 64gb 300 €

Apple iPhone X 256gb 320 €


Apple iPhone 8 64gb 280 €

Apple iPhone 8 256gb 300 €

Apple iPhone 8 Plus 64gb 300 €

Apple iPhone 8 Plus 256gb 320 €


Apple iPhone 7 32gb 220 €

Apple iPhone 7 128gb 250 €

Apple iPhone 7 256GB 280 €

Apple iPhone 7 Plus 32 GB 290 €

Apple iPhone 7 Plus 128 GB 310 €


Samsung Galaxy S10 Plus 128 GB kushton 520 €

Samsung Galaxy S10 Plus 512GB 560 €

Samsung Galaxy S10 Plus 1TB 599 €

Samsung Galaxy S10 128 GB 480 €

Samsung Galaxy S10 512GB 519 €

Samsung Galaxy S10e 128 GB 380 €

Samsung Galaxy S10e 256GB 420 €

 
Ne jemi një kompani e regjistruar me seli në Britaninë e Madhe dhe Afrikën e Jugut

Të gjitha prodhimet tona janë të mbyllura plotësisht në kutinë origjinale me 12 muaj garanci

Ne u dorëzojmë të gjitha vendeve të botës përmes FedEx, DHL dhe UPS dhe përdorim shërbimin e dorëzimit të shprehur në mënyrë që shpërndarja të zgjasë 2/3 ditë në shumicën e rasteve. Ne ofrojmë shpërndarje falas për të gjitha vendet.


Vendndodhja
Shteti
Angli
Qarku
England
Qyteti
Acklam
Kodi Postar
65444
Adresa
Great Britain
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
Seller Thumbnail
    • Shikime: 134
  • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni