Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Mas për shitje

800 €
Titulli
Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Mas për shitje
Gjëndja
E Re
Postuar
20.09.2019
Nr. Njoftimi [ID]
1117
Përshkrimi
Pricemimi me shumicë për Apple iPhone.

Ne shesim të gjitha produktet tona me 80% të çmimit origjinal të tregut, Ato janë të gjitha origjinale krejt të drejtpërdrejta origjinale nga prodhuesi dhe gjithashtu në kuti nuk u hapën kurrë.

Ne ofrojmë pakicë më të mirë dhe shumicë në internet dhe ju sigurojmë kënaqësi dhe dorëzim 100%.

Këtu janë listat e Telefonave celularë që ne shesim më poshtë:

Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Google Pixel, NOKIA, HUAWEI, CAT, HTC, Motorola, Lenovo, Xiaomi, Oppo, Asus, ZTE, Alcatel, Microsoft, Vodafone, Micromax, BLU, Maxwest, Acer, Panasonic.

Ne shesim produkt me shumicë dhe markë të ndryshme të elektronikës të reja ka: Mobile Phone, Apple iPad, Apple MacBook, Apple Airpod, Sony PlayStation, Laptop, Kamera, Frigorifer, MSI, GeForce dhe TV.

Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkte me cilësi të shkëlqyera për klientët tanë.

P FORR KQURKESA KONTAKTI N US

E: mail: vtechelectronicseurop77@gmail.com
Skype: vtechelectronicseurop77
Emri: Radomil Walczak
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Kavajë
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
Seller Thumbnail
 • Shteti
  Angli
  Qarku
  Northern Ireland
  Qyteti
  Eden
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 36
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni