Apple iPhone XS 64GB = 400 EUR ,iPhone XS Max 64G

400 €
Titulli
Apple iPhone XS 64GB = 400 EUR ,iPhone XS Max 64G
Gjëndja
E Re
Garancia
24 muaj
Postuar
22.04.2019
Nr. Njoftimi [ID]
947
Përshkrimi
Jemi shpërndarës të telefonave celularë. Ne kemi një depo në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut.

Dorëzimi është nga korrierët e FedEx dhe DHL dhe ofrimi falas për të gjithë klientët tanë, dërgimi brenda 72 orëve.

Telefonat celularë janë të reja, 100% origjinale, në përputhje me të gjitha rrjetet

Ju do të merrni një mbulesë mbrojtëse Apple falas për të gjithë blerjen,

Ju do të merrni një zbritje 10% për një urdhër prej 2 ose më shumë njësi,


Na kontaktoni për të vendosur një porosi nëpërmjet:


EMAIL: nicolellappa@gmail.com


EMAIL: nicolellappa@hotmail.com


Whatsapp Chat: +27837724253,


Apple iPhone XS 64GB ==== 400 EUR,

Apple iPhone XS 256GB ==== 430 EUR,

Apple iPhone XS 512GB ==== 470 EUR,


Apple iPhone XS Max 64GB ==== 430 EUR,

Apple iPhone XS Max 256GB ==== 460 EUR,

Apple iPhone XS Max 512GB ==== 490 EUR,Apple iPhone X 64GB ==== 300 EUR,

Apple iPhone X 256GB ==== 330 EUR,

Apple iPhone XR 64GB ===== 350 euro,

Apple iPhone XR 128GB ===== 380 euro,

Apple iPhone XR 256GB ===== 420 Euro,


Apple iPhone 8 64GB == 250 EUR,

Apple iPhone 8 256GB == 270 EUR,


Apple iPhone 8 Plus 64GB ==== 270 EUR,

Apple iPhone 8 Plus 256GB ==== 300 EUR,Apple iPhone 7 32GB ===== 200 EUR,

Apple iPhone 7 128GB ===== 220 EUR,

Apple iPhone 7 256GB ===== 240 EUR,Apple iPhone 7 Plus 32GB ===== 220 EUR,

Apple iPhone 7 Plus 128GB ===== 240 EUR,

Apple iPhone 7 Plus 256GB ===== 260 EUR,


Samsung Galaxy Note 9 128GB ==== € 360 EUR,

Samsung Galaxy Note 9 512GB ===== € 400 EUR,

Samsung Galaxy S9 64GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 260 EUR,

Samsung Galaxy S9 128GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 280 EUR,

Samsung Galaxy S9 256GB dhe Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 300 EUR,Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 270 EUR,

Samsung Galaxy S9 Plus 128GB Samsung Gear S2 Smartwatch ===== 300 EUR,

Samsung Galaxy S9 Plus 256GB Samsun
Vendndodhja
Shteti
Angli
Qarku
England
Qyteti
Manchester
Adresa
United Kingdom and South Africa
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  BUY IT RITE
  Shteti
  Angli
  Qyteti
  Manchester
  Adresa
  Regno Unito e Sudafrica
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 83
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni