Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max

700 €
Titulli
Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max
Gjëndja
E Re
Postuar
04.11.2019
Nr. Njoftimi [ID]
1142
Përshkrimi
Pricemimi me shumicë për të gjithë produktin tonë.

Ne shesim të gjitha produktet tona me 80% të çmimit origjinal të tregut, ato janë të gjitha origjinale krejt të drejtpërdrejta origjinale nga prodhuesi dhe gjithashtu në kuti nuk u hapën kurrë.

Ne shesim të dyja produkte krejt të reja / të përdorura dhe ne ofrojmë të dy pakicë dhe shumicë.

Ne ofrojmë zbritje 10% për porosinë e 10 njësive dhe nga 20 njësi dhe më lart ju merrni 20% zbritje për çdo produkt që blini.

Ne jemi një kompani transparente dhe e besueshme dhe ne po ofrojmë një produkte të mirë dhe shërbim cilësor dhe qëllimi ynë është të kënaqim të gjithë klientët tanë dhe të krijojmë një marrëdhënie biznesi afatgjatë me ju dhe ne japim kuotim të përballueshëm me ofertën më të mirë.

Këtu janë listat e Telefonave celularë që ne shesim më poshtë:

Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Google Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi, Olympus.

Këtu janë listat e produktit tjetër që ne shesim më poshtë:

Kamera, Kamera, Lente Kamerash, Lojtarë Portabël, SmartPononë, Tabletë, Tab, Airpods, LapTop, NoteBook, Msi, PC, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Watch,

Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkt dhe shërbim me cilësi të shkëlqyera.

Shënim: Të gjithë çmimi ynë është në Euro (EUR)

P FORR KQURKESA KONTAKTI N US

E: mail: vtechelectronicseurop77@gmail.com
Skype: vtechelectronicseurop77
Emri: Radomil Walczak
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 165
  • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni