Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes

Titulli
Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes
Nr. Njoftimi [ID]
1135
Përshkrimi
Fosi (www.fosi.al) është një forum shqiptar biznesi që nxit diskutimin rreth çështjeve të lidhura me biznesin dhe sipërmarrjen.

Forumi përbën një hapësirë ku mund të merrni informacion në lidhje me biznesin, të jepni dhe të kërkoni këshilla për çështje që ju shqetësojnë, të ndani përvojën tuaj dhe të diskutoni me njerëz të të gjitha fushave të biznesit. Temat e diskutuara përfshijnë çdo gjë, që nga hapat e parë të nisjes së një biznesi, manaxhimi, rritja dhe idetë për ta zhvilluar, si dhe hapat për ta mbyllur një biznes.

Vizitoni duke klikuar në https://fosi.al dhe merrni pjesë në një temë që ju intereson, ose hapni ju vetë një temë të re.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 220
  • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni